Necla-Metin Büyükşen cinayeti çözüldü mü, katili kim? Müge Anlı Necla-Metin Büyükşen olayı nedir?

0
15
Necla-Metin Büyükşen cinayeti çözüldü mü, katili kim? Müge Anlı Necla-Metin Büyükşen olayı nedir?
Necla-Metin Büyükşen cinayeti çözüldü mü, katili kim? Müge Anlı Necla-Metin Büyükşen olayı nedir?

Kamuoyunca mehir cinayeti olarak yer eden olayla ilgili gelişmeler merak ediliyor. Konya’nın Karatay ilçesine yan İsmil Mahallesi’ndeki evlerinde kar maskeli bir agresif göre pompalı tüfekle öldürülen Necla (54) ve Metin Büyükşen (55) çiftinin katil zanlısı tekrar aranıyor.

MÜGE ANLI NECLA-METİN BÜYÜKŞEN OLAYI NEDİR?

İddiaya göre, 3 Eylül 2018 tarihinde başına kar maskesi geçiren kişi Metin Büyükşen’e ait eve, kapısı açık olduğu sırada girdi. Kimliği belirsiz saldırgan, emekli memur Metin Büyükşen’e elindeki pompalı tüfekle ateş etti. Necla Büyükşen’e de alev eden agresif, tüfeğin dipçiğiyle çiftin kızı Büşra’yı yaralayarak kaçtı. Başına aldığı darbeyle yaralanan Büşra Büyükşen, olay sonrası komşulardan yardım istedi. Komşularının otomobiline binen Büyükşen, jandarmaya gitgide artarak, olayı anlattı. Eve gelen jandarma ekipleri, Necla- Metin Büyükşen çiftinin cansız bedenlerini buldu. Zarar Görmüş Büşra Büyükşen de sağlık durumu görevlilerince ambulansla Konya Numune Hastanesi’ne kaldırılıp, tedaviye alındı.

NECLA-METİN BÜYÜKŞEN CİNAYETİ ÇÖZÜLDÜ MÜ, KATİLİ KİM?

Olaydan sonra alınan Swap örnekleri, cinayet anının tek tanığı olan “Büşra Büyükşen” ‘in canlı yayında verdiği çelişkili ifadeler, görgü tanıklarının beyanları, ve diğer birincil muhatapların memnun etme etmeyen yetersiz anlatımları,  kısacası Metin Büyükşen ile Nejla Büyükşen çiftinin öldürülmesiyle ilgili ortaya atılan iddialar her defasında oğlu ve gelini ile yaşadığı mehir tartışmasını işaret ediyor. Yapılan araştırmaların ardındaki Betül Büyükşen ile Metin Büyükşen’in yaptığı telefon konuşmasından ses kayıtları Müge Anlı’nın programında dinletildi. Konuşmada, mehir kavgasını çözmek isteyen baba gelinlerine mehir yerine bir otomobil, 25 bin TL para öneri ediyor. Ama Betül mehirin hepsini istiyor ve anlaşamıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here