Nihal Yalçın’ın birlikte video çektiği arkadaşının Öcalan paylaşımları ortaya çıktı

0
3
Nihal Yalçın'ın birlikte video çektiği arkadaşının Öcalan paylaşımları ortaya çıktı
Nihal Yalçın'ın birlikte video çektiği arkadaşının Öcalan paylaşımları ortaya çıktı

Altın Portakal Film Festivali’nde ‘en iyi bayan oyuncu’ ödülünü alan Nihal Yalçın ile Tamer Karadağlı aralarında yaşanan gerginlik Türkiye’nin gündemine oturdu.

Yalçın, ödül töreni sonrasında sosyal medya hesabından bir video paylaşarak Karadağlı’yı taklit etti.

Karadağlı ise tüm bu yaşananlara davetli olduğu canlı yayında yanıt verdi. Yalçın’a HDP milletvekillerinin sahip çıktığını belirten ünlü aktör, “Buldan, Kaftancıoğlu ona sahip çıkıyor. Benim duruşum da emin olan bir duruş. Polisimize askerimize kurşun sıkan PKK’nın terör örgütü olduğuna inanan insanım. Onlara sormak lazım. Öcalan’ın terörist başı olduğunu söyleyebiliyor musunuz diye” ifadelerini kullandı.

Son dakika: Tamer Karadağlı, Nihal Yalçın'la ilgili ilk kez konuştu! Çok çarpıcı sözler...Son dakika: Tamer Karadağlı, Nihal Yalçın’la ilgili başta konuştu! Fazla çarpıcı sözler…

Zeynep Ocak’tan Öcalan’a takviye tweetleri

Nihal Yalçın’ın, Karadağlı ile dalga geçtiği videoda yanına bulunan yakın arkadaşı Zeynep Ocak ile ilgili de yeni teferruat ortaya çıktı.

Yalçın’ın “Selahattin Demirtaş’a özgürlük” cümlelerini programında yayınlayan Ocak’ın, sosyal medya hesabından terör örgütü PKK’nın elebaşı Abdullah Öcalan’a övgüler yağdırdığı görüldü.

İşte o paylaşımlardan bazıları:

KAYNAK: YENİ ŞAFAK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here