On Numara’da kazandıran numaralar…

0
20
3 Eylül On Numara çekiliş sonuçları
3 Eylül On Numara çekiliş sonuçları

3 Eylül On Numara sonuçları için heyecan dün akşam sona erdi. On Numara’da 1’den 80’e kadar seri halinde topların yer aldığı küreden 22 kazandıran rakam belirleniyor. Belirlenen 22 kazandıran rakamdan 10 tanesini aynı kolonda bilenler büyük ikramiyeyi almaya hak kazanıyor. İşte, MPİ 3 Eylül On Numara çekiliş sonuçları sorgulama ekranı…

ON NUMARA ÇEKİLİŞ SONUÇLARI 3 EYLÜL 2021:

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünce düzenlenen oyunun bu haftaki çekilişinde kazandıran numaralar;

11 – 14 – 18 – 19 – 20 – 26 – 27 – 28 – 29 – 44 – 47 – 50 – 52 – 54 – 55 – 58 – 64 – 65 – 66 – 69 – 70 – 75 olarak belirlendi.

ON NUMARA NASIL OYNANIR?

Yenilenen Kısmet Topunun kuralları ise aşağıdaki gibi ;

Bir kolonda 80 numara bulunmaktadır. 80 numaradan 10 adam başına işaretlenir.

Bir ya da pat diye artı kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

Sen Seç!

Sen Seç özelliği ile kolondaki numaralarınızı oyun konsolü üzerinden kendiniz seçebileceğiniz gibi, Rastgele sayılar’dan da oluşturabilirsin.

Satmak noktalarımızda satılan On Numara oyunu için kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu bilhassa, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve tesadüfen 10 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu!

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda 10’dan artı numara işaretlenirse, sistem ondan pozitif seçilen numaralarla oluşturulabilecek tüm kombinasyonları bambaşka kolonlar halinde oluşturur. maksimum 15 numara işaretlenebilir.

Çoklu Çekiliş!

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek ansızın artı çekilişe katılınabilir.

İptal

Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, sütun iptal edilebilir.

Ne dek kazanabilirsin?

On Numara haftada 1 gün çekilir: Pazartesi günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 80 numara içinden 22 numara çekilir.

Oynadığın her sütun için çekilişte çıkan numaralardan 10, 9, 8, 7, 6 numara dürüst varsayım edersen veya hiçbir numarayı tahmin edemezsen ikramiye kazanırsın. 10 numara bilen büyük ikramiyeyi kazanır! Benzer ikramiye kategorisinde ansızın pozitif şampiyon olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here