OnePlus 9 RT bütün hatlarıyla tanıtıldı

0
3
OnePlus 9 RT bütün hatlarıyla tanıtıldı
OnePlus 9 RT bütün hatlarıyla tanıtıldı

Nitekim geçtiğimiz gün OnePlus yeni üst segment cihazı 9 RT’Yi resmi olarak tanıttı. OnePlus 9 RT benzer sızdırılan bilgilerde olduğu gibi üst düzey özellikler ve yerinde bir fiyat etiketiyle karşımıza çıktı.

Qualcomm kadar geliştirilen Snapdragon 888 yonga setinden kuvvet bölge yeni OPnePlus modelinde 12GB RAM bulunuyor. Tabi fakat dileyenler için 8GB RAM’e sahip daha düşük bir versiyon da mevcut. Dahili depolama tarafında da yeniden 128GB ve 256GB almak üzere iki bambaşka opsiyona sahibiz.

120Hz tazeleme hızına sahip bir ekranla gelen telefonda AMOLED panel tercih edilmiş. Telefonun arkadaki yüzünde ise dikdörtgen biçiminde konumlandırılmış 3’lü belli başlı kamera modülü bulunuyor. Burada 50 MP’lik belli başlı kamera uyarı çekiyor.

4500 mAh’lık ortalamanın üzerinde bir batarya ile gelen OnePlus 9 RT’de 65W süratli yük desteği de mevcut. Bu sayede telefonu çok kısa bir vakit içerisinde yük edebiliyorsunuz. 19 Ekim’de satışına başlanacak olan telefon ilk olarak Çin’de satışa sunulacak. Telefonun daha sonrasında Avrupa pazarında da tepe göstermesi bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here