OnePlus Nord CE 5G sızdırıldı

0
36
OnePlus Nord CE 5G sızdırıldı
OnePlus Nord CE 5G sızdırıldı

Hindistan’daki OnePlus Nord CE 5G fiyatı, devlete ait web sitesinde yanlışlıkla sızdırıldı. Bir rapora kadar, telefonun fiyatı ve geri ödeme teklifi ortaya çıktı. Ilave olarak, telefonun arkasına ilk net bakışı veren çevrimiçi bir bakış ortaya çıktı. OnePlusNord CE 5G’nin Hindistan’da lansman tarihi 10 Haziran ve şirket, ince tasarım, kulaklık girişi ve 64MP üçlü kamera gibi esas özellikleri tanıtıyor. Hindistan’da sızdırılan OnePlus Nord CE 5G fiyatına hızlıca bir göz atalım.

Nord Core Edition’ın orijinal Nord’un biraz küçültülmüş bir versiyonu olmasını bekliyoruz ve bu yüzden üçlü kameralı bir telefon göreceğiz. Telefon, daha iyi portre fotoğrafları için esas kamerayı, ultra geniş açısal kamerayı ve derinlik sensörünü korurken, makro sensör de muhtemelen olacak.

Şu Anda, OnePlus Hindistan web sitesinde HDFC Bank’tan bir belge, kullanıcıların “OnePlus Nord N1” akıllı telefonu satın almaları halinde 23.000 INR fiyatından 1.000 INR indirim almaya adalet kazanacağını ortaya koydu. Doküman o zamandan beri güncellendi. Tesadüfen sızdırılan bilgilerin de gerçek olduğu ortaya çıktı. OnePlus Nord acilen Hindistan’da birazcık daha pahalı olduğu için fiyatın 22,999 INR olacağı düşünülüyor. Perşembe günkü lansmana değin geçen üç gün boyunca daha da ilginç ayrıntılar ortaya çıkacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here