‘Özelden Yürüyenler’in ikinci sezonu başlıyor

0
17
‘Özelden Yürüyenler'in ikinci sezonu başlıyor
‘Özelden Yürüyenler'in ikinci sezonu başlıyor

Türkiye’nin ilk hemen olan mesajlaşma dizisi Özelden Yürüyenler’in ikinci sezonu bu hafta sonu GAİN’de başlıyor! Diğer Taraftan şimdi kadınlar ve erkeklerin iki farklı mesaj grubu birleşiyor; cümbür cemaat sevgili oluyor. Yepyeni aşklar, pekişen dostluklar, eski sevgililerin hayaletleri, toksik ilişkiler ve daha fazlası, yeni sezonda yine mesajlar üzerinden izleyiciyle buluşuyor.

 

Özelden Yürüyenler’in birincil sezonunda reklam sektöründe çalışan Cem ve iş yerine yeni gelen Sinem, sevgili olmaya giden yolda bir takım engellerle karşılaştılar. Cem ve Sinem’in arkadaşlarından aldıkları taktikler, kıskançlıklar, pişmanlıklar ve aşk yolunda yaşanan türlü rezillikler de cabasıydı… İzleyici, kadınların ve erkeklerin kendi perspektiflerini eğlenceli şekilde sunan, bundan başka beyaz yaka klişelerine de değinen mesaj gruplarına davetli oldu. “Evet ya bizde de böyle oldu” dedirten kavgalar ile her karakterin kendi kafasından meydana çıkan sesleri mesaj platformu üzerinden anlık olarak takip etti. Bütün yazışmalar, ses kayıtları ve görüntülü aramalara şahit oldu. 

 

Derhal ise ikinci sezon geliyor! Bu sezonda “araya kaçanlar” ile “yaralı müzesi” isimli mesaj grupları birleşiyor; cümbür cemaat sevgili oluyor. Kimileri bunu kabul etmese de, her çift kendi türünden ilişkisini yaşamaya devam ediyor. Aynı dili konuşmaya başlayanlar, bambaşka dünyaların insanları, eski sevgililerin hayaletleri, toksik ilişkiler, hepsi ve daha artı yeni sezonda Özelden Yürüyenler’de izleyiciyle buluşuyor.

 

Dizinin senaryosunu Serbest Sakin, Burak Altındağ, Nursena Yılmaz, Kemalcan Ekin ve Yiğit Kalkavan kaleme alırken, oyuncu kadrosunda Nursena Yılmaz, Yiğit Kalkavan, Zeynep Parla, Diren Can Demir, Buse Karadeniz, Özgürlük Sakin, Hilal Şefkatli, Ersel Sibil yer alıyor.

 

GAİN’de yenilik zamanı! Yepyeni benzersiz içerikler GAİN Premium’da. Kredi/banka kartı ile aylık 21.90 TL, başvuru içi ödeme ile aylık 23.99 TL’ye Premium üyeliğe geçilebilecek. GAİN’in içeriklerinin bir kısmı her zamanki gibi bedava olmaya devam edecek.   

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here