Özellikleri ve fiyatı ile şaşırttı

0
10
Özellikleri ve fiyatı ile şaşırttı
Özellikleri ve fiyatı ile şaşırttı

FHD+ çözünürlük sunan 6.55 inç’lik ekran, Amoled teknolojisi üstüne yapı edilmiş. 800nit’e dek parlaklık değeri sunabilen ve HDR10 desteği doğru yüksek kaliteli dizi ve filmler izlemenize olasılık karşılayan ekran, aynı zamanda 90Hz onarım hızıyla da dikkatleri üstüne topluyor. Bu, daha akan, daha yumuşak görüntüler ve geçişler anlamına geliyor.

Ekran, deneyimlerimiz itibarıyla hem iç hem de dış mekânlarda başarılı sonuçlar verdi. Dokunuşlara verilen cevaplar zaten . Dokunmatik örnekleme hızı tarafında da 240 Hz değerini sizlerle paylaşalım. Güneş altında kullandığınızda bile yeterli belirginlik elde ediyorsunuz.

Qualcomm Snapdragon 732G işlemci

RAM tarafında LPDDR4X RAM teknolojisinin, depolama tarafında da Host Performance Booster destekli UFC 2.2 teknolojisinin tercih edildiğini belirtelim. Bütün bunların anlamı, sorunsuz ve yüksek performanslı deneyimler aramak.

Mi 11 Lite, Android 11 işletim sistemiyle geliyor. Cihazın akan ve kullanışlı bir arayüzü var. Tatbik başlangıç süreleri, ekranlar arası geçişler genel olarak başarılı. sosyal medya uygulamalarını ve video servislerini rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Oyunlar tarafında da bu performans devam ediyor.

Son yılların en popüler oyunlarından Call of Duty Mobile, bu telefonda akıcı performansla deneyimlenebiliyor. Uzun süreli oyun deneyimleri sonucunda fazla ısınma faktörünün olmadığını da belirtelim.

64+8+5MP’den oluşan üçlü kamera sistemi

64MP belli başlı kameramız, f1,79 açıklık değerine sahip. Bunun anlamı, sadece iyi aydınlatılmış ortamlarda yok, aynı zamanda gece çekimlerinde de hoş sonuçlar elde edebilirsiniz.

8MP ultra geniş açılı kamera ise, kısa mesafede topluluk çekimler ve görünüm çekimleri için ideal. İster resim çekin, isterseniz de video.

5MP telemakro kamera ise, yakın plan çekimlerde ufak detayları yakalayarak inceleyebilmenize imkân sunuyor. Bu lens, olağan lenslere kıyasla 2 katı yakınlaştırma da sunuyor.

Telefonun fotoğraf ve video çekim performansından memnun kaldık. Çekim seçeneklerine baktığımızda; hızlandırılmış çekim, ağır çekim, kısa video, VLOG, klon, gece çekimi gibi pek çok detaya yer verilmiş. Bunlar aralarında özellikle çift video dikkatimizi çekti.

Bu modu aktifleştirdiğinizde, benzer anda hem ön hem de arka kamera kayıt yapmaya başlıyor. Bu özelliği kullanarak pek fazla eğlenceli anınızı ölümsüzleştirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here