POCO X3 GT tanıdık geldi

0
48
POCO X3 GT tanıdık geldi
POCO X3 GT tanıdık geldi

Geçen hafta, Twitter kullanıcısı ve resmi olmayan MIUI çevirmeni Kacper Skryzpek, POCO X3 GT adlı yeni bir POCO telefonunun yakında geleceğini söyleyen bir tweet yayınladı. Bugün, POCO X3 GT’nin doğrusu Redmi Note 10 Pro’nun Çin versiyonunun bir rebadge olduğunu ortaya çıkaran diğer bir tweet paylaştı.

Yeni tweet, POCO X3 GT’nin kod adının “chopin_global” olduğunu, Redmi Note 10 Pro’nun Çin için kod adının “chopin” olduğunu gösteren bir görüş içeriyor, bu nedenle ilkinin ikincisinin küresel bir versiyonu olduğunu doğruluyor.

POCO X3 GT’nin ne zaman duyurulacağına dair henüz bir haber değil. POCO’nun, sonunda duyurduğunda, POCO M3 Pro 5G ile yaptığı gibi tasarımı biraz değiştirmeye karar verme olasılığı da vardır.

Artık iki cihazın benzer olduğunu bildiğimize tarafından, POCO X3 GT, ortasında bir delik yer alan 6,6 inç FHD+ 120 Hz LCD ekrana sahip olmalıdır. Dimensity 1100 yonga setinden güç alacak ve 64MP üçlü arkadaki kameraya, 16MP ön kameraya ve 67W çabuk yük desteğine sahip 5000mAh pile sahip olacak. Cihaza fazla artı talebin olacağı düşünülürken satmak rakamlarında da rekor kırılabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here