PUBG Mobile Cybertruck videosu sosyal medya platformlarını yıktı

0
5
PUBG Mobile Cybertruck videosu sosyal medya platformlarını yıktı
PUBG Mobile Cybertruck videosu sosyal medya platformlarını yıktı

Tesla ile anlaşan oyun, yeni modeller ekledi. Oradaki Tesla araçları oyuna fazla bambaşka bir hava katmayı başardı. PUBG Mobile böylece bir sistem kurdu ki Tesla araçlarını otonom bir şekilde sürmek bile olası. Ayrıca Elon Musk hem de PUBG Mobile bunu resmi sitesinde yayınladı.

Yayınlanan videoya bakıldığında özellikle Cybertruck modelinin ön planda olduğu görülüyor. Neredeyse uzaydan gelmiş gibi görünen bu araç aslına bakacak olursak etkin bir reklam yöntemi. Hem Cybertruck keza de PUBG Mobile kendi tanıtımını başarılı bir şekilde yaptı. Güncelleme ile birlikte böyle bir özelliğin geleceği varsayım ediliyordu.

Kendi YouTube kanalında videoyu paylaşan PUBG Mobile, birçok renge sahip araç ekledi. Beyaz, siyah ve mavi Cybertruck modelleri kullanıcılarını bekliyor. Konu güncellemeden açılmışken bir takım harita değişikliklerinden söz etmek gerekiyor. Askeri üs ve okul gibi çoğu yerin ismi değiştirildi. Keza teknolojik açıdan geliştiklerini söyleyebiliriz.

Özetle özet çıkarmak gerekirse PUBG Mobile oyunu çoğu yeni özellik kazandı. Hem araçların renkleri hem de dağıtılmış ekipmanlar güncellendi. Ayrıca Cybertruck aracının az daha her rengine yer verildi. Hemencecik yukarıya sizler için videoyu bıraktık.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here