Redmi Note 11 Pro saniyeler içerisinde çok miktar olacak

0
3
Redmi Note 11 Pro saniyeler içerisinde çok miktar olacak
Redmi Note 11 Pro saniyeler içerisinde çok miktar olacak

Ama Redmi modelleri genel itibariyle fiyat performans odaklı cihazlar olunca işin rengi değişiyor. Özellikle son 1 sene içerisinde meydana çıkan Redmi modelleri Türkiye de dahil böylece çok ülkede yoğun ilgi gördü. Pek ancak Xiaomi bu sayede o kadar fazla ülkede pazar liderliğine yerleşti.

Bu başarıda muhtemelen Redmi Note serisine öbür bir parantez başlatmak gerekiyor. Çünkü Redmi Note serisi Türkiye’de de manâlı bir pazar payına sahip. Peki yeni Redmi Note modeli nasıl bir yapıda karşımıza çıkacak.
Önümüzdeki günlerde tanıtılması beklenen yeni Redmi modelinde tam 120W çabuk çok miktar desteği sunulacağı iddia ediliyor. Bu çok manâlı bir bahis. Çünkü mevcut şartlarda 120W hızlı sorumluluk desteği sunan cihaz sayısı değil denecek dek eksik.

Eğer Redmi Note 11 Pro ciddi anlamda 120W süratli yük desteği sunarsa, rakiplerinin önüne geçmeyi başaracaktır. Keza orta segmentte 50W’ın üstünde çabuk sorumluluk o kadar fazla karşımıza çıkmıyor. dahası bu cihaz uygun fiyattan satılırsa, yeniden Xiaomi’yi sırtlayıp taşıyacaktır. gerçi bekleyip göreceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here