Samsung Galaxy A22 5G sertifikasını aldı

0
46
Samsung Galaxy A22 5G sertifikasını aldı
Samsung Galaxy A22 5G sertifikasını aldı

Samsung’un Galaxy A22 zeki telefonunu farklı pazarlarda piyasaya sürmeyi planladığı bildiriliyor. Bazı bölgelerin Galaxy A22 4G alması beklenirken, diğerleri 5G sürümüne sahip olacak. Tipster Sudhanshu Ambhore, A22 5G’yi TÜV SÜD sertifikasyon sitesinde gördüğünü bildirdi. Buna tarafından liste, zeki telefonun süratli sıkıntı yeteneklerini ortaya çıkardı. Zeki telefon kısa zaman önce Wi-Fi sertifikasında ve Geekbench kıyas sitesinde görüldü.

Daha önce tasarım açısından neler bekleyebileceğimizi görmüştük ve şu anda telefon TUV veritabanında görüldü. Aygıt, SM-A226B / DS model numarasını taşıyor ve 15 W sorumluluk cihaza sahip. Ne eyvah ancak, liste herhangi bir ek veri göstermiyor.

Önceki bulgulara dayanarak,Samsung Galaxy A22 5G, 6GB RAM ve 48MP ilk kamera ile birlikte 8MP ultra geniş kamera ile iki 2MP modüle sahip olacak. 13 MP selfie kamerası ile V biçiminde bir su damlası çentiğine sahip olacak. Cihaz yüksek ihtimalle One UI 3.1 ile Android 11 sistemini başlatacak.

A22, 5G’nin demin eşdeğer olarak yayılmadığı bölgeler için sadece 4G / LTE modelinde de satışa sunulacak. Bugün ortaya çıkan yeni bir rapor, Samsung’un Galaxy F22 adlı diğer bir telefon üstünde çalıştığını ortaya koydu. Bu telefonun yaklaşmakta olan Galaxy A22’nin her yerde yapılandırılmış bir versiyonu olarak gelmesi bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here