Sol yanlarında taş taşıyorlar… Seveni süründüren en kalpsiz 5 burç!

Sol yanlarında taş taşıyorlar… Seveni süründüren en kalpsiz 5 burç!

ABONE OL
Ağustos 17, 2023 03:00
Sol yanlarında taş taşıyorlar… Seveni süründüren en kalpsiz 5 burç!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yay burcu
Eğlenceli tutumlarıyla ortamın en dikkat çeken burçlarından olan yay burcu. arkadaşlıkta ne kadar uygunsa aşkta o kadar berbattır. Nitekim ilgisini çekseniz ve size sırılsıklam aşık olsa bile, özgürlüğünün elinden gittiğini anladığı an canavara dönüşebilir.

Önce sizi görmezden gelir, bu durumdan rahatsız olduğunuzu söylediğinizde ise doğuşçu olduğunuzu söyleyerek sizi manipüle eder. Anlaşılabilmek için kurduğunuz her bir cümle atmosferde gezip dolaşır da yeniden de bir yay burcunun kulağından içeri girmez.

Size olan yabancılaşma sürecini izlerken, kahrolmamak elde değildir. Birkaç gün evvel sizin için her şeyle savaşabilecek birinin, bir sabah uyandığında ilgisiz birisine dönüştüğünü görmek, elbette büyük bir şok yaşatacaktır.

Bu şok, daha sonra yerini hayal kırıklığına ve cevaplanmamış sorulara bırakabilir. Özetle bir yay burcunu sevmeden ve kalbinizi açmadan evvel iki defa düşünün.

Aslan burcu
Tıpkı yay burcu üzere bir ateş kümesi burcu olan aslan, yaya nazaran daha ciddidir. Sorumluluklarını yerine getirmekten ve kendini gerçekleştirmekten keyif alır. Hatta kendini koşuşturmaya bazen öylesine kaptırır ki, meslek yaparken hayatının aşkını bile kaçırabilir.

Aslan burçları hakikaten aşık olduklarında mücadeleci bir ruha bürünürler lakin bu olay, alaka egolarını sarsana kadardır. Onlar için kendi benliklerinden daha değerli bir şey yoktur.

Partnerinin kendisini eleştirdiğini fark ettiği an, egoları devreye girer ve sadece kendilerinin mükemmel olduğunu kanıtlamak için kırıcı olabilirler. Siz ne kadar öfkelenirseniz, onlar da o kadar ileriye sarfiyatlar ve uzlaşmacı olmadıkları için size kalbi kırık bir hatıra bırakmaları mümkündür…

Akrep burcu
Ketumluğuyla bir dünya markası olan akrep burcunun hisleri, her vakit gösterdiğinden daha fazladır. Çok sık mimik kullanmazlar ve görüşlerini bildirmeye mesafelidirler. Görüşlerini paylaşmaktan çok, oburlarının niyetlerini öğrenmeyi isterler.

İç dünyalarından dışarıya taşan her ayrıntının onları zayıflaştırdığına inanırlar. Aşkta da ketum tutumunu sürdüren akrep burçları, karşısındakini çıldırtabilir.

Partnerleri, hiçbir vakit sevildiklerinden emin olmaz. Zira karşılarında buzdolabından farksız biri vardır. İlgi, bir müddet sonra soru işaretleri ve kuşkularla ilerlememeye başlar, ayrılma kararı aldığınızda buna hürmet duyarlar lakin rastgele bir eforda bulunmamaları, sizi sevmedikleri manasına gelmeyebilir.

Terk edilen olduklarında, gururlarından asla ödün vermeyen akrep burçları, finalde bile kendilerini açıklama zahmetinde bulunmayacaklardır. Hislerinden asla emin olmadığınız bir partner ise size toksik döngüden öbür hiçbir şey vermez.

Yengeç burcu
Yengeç burçlarına ulaşılmaz olan partner, daha tatlı gelebilir. Eski sevgililerine duydukları takıntıyla bilinen yengeç burçları, hayatlarındaki kişinin pahasını bilmek yerine, geçmişte onları çok üzen şahısları hatırlayıp dururlar.

Sizi çok sevmesi ve kırmaması için onun eski sevgilisi kategorisine girmeniz kafidir… Ayrıyeten manipülasyonda akrep burcunu bile sollayan yengeçler, haklı çıkmak için size türlü oyunlar oynamaktan da çekinmezler.

Başak burcu
Eğer bir başak burcunun gereğince sevmediği bir partneriyseniz şimdiden geçmiş olsun. Başak burçları yalnızca meczuplar üzere aşık oldukları şahıslara daha yumuşak ve ölçülü taraflarını gösterirler.

Eğer sizin hakkınızda başında soru işaretleri varsa ve sizi geleceğine taşımak konusunda şüpheliyse ‘git’ demez tahminen ancak yanında kaldığınıza da pişman eder.

Yaptığınız her işi eleştirir ve sizi yetersiz hissettirmek için bilinçsiz bir gayretin içerisine girer. Bir başak burcuyla partner olmak, sık sık öz saygınızı zedeleyebilir. Bu yüzden başak burcuna kalbinizi kaptırmadan evvel sizi gereğince sevip sevmediğinden emin olmanızda yarar var.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.