Son dakika: Selçuk Tektaş öldü mü? Alişan’ın kardeşi niçin öldü? Selçuk Tektaş kimdir, kaç yaşında?

0
6
Son dakika: Selçuk Tektaş öldü mü? Alişan'ın kardeşi niçin öldü? Selçuk Tektaş kimdir, kaç yaşında?
Son dakika: Selçuk Tektaş öldü mü? Alişan'ın kardeşi niçin öldü? Selçuk Tektaş kimdir, kaç yaşında?

Alişan’ın yakın arkadaşı Demet Akalın, paylaştığı mesajda “Fazla inanmıştık. Dönecektin geri. Rabbim ailene katlanma versin. Gitti koca yürekli çocuk.” ifadelerini kullandı. Peki ama Selçuk Tektaş kimdir, kaç yaşında, nereli?

Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş kimdir?

Selçuk Tektaş 12 Mayıs 1980 doğumludur. Geçtiğimiz günlerde 39. yaşını kutlayan Selçuk Tektaş evlidir ve iki kız babasıdır. 2009 yılında Merve Tektaş ile evlenen Selçuk Tektaş şarkıcı Alişan’ın menajerliğini yapmaktadır. Serkan Burak Tektaş ya da sahne adıyla Alişan’ın kardeşi olarak tanınmıştır.

Alişan, geçen aylarda kardeşi Selçuk Tektaş’ın doğum gününe özel bir mesaj yayınlamıştı. Ünlü şarkıcı, “Eliz ile Burak senin gibi bir amcaları olduğu için çok şanslılar… Ben de senin gibi bir kardeşim olduğu için, arkandan hep güzel sözler duyduğum için, beni ve ailemizi tekrar tekrar gururlandırdığın için biz de fazla şanslıyız… Seni çok seviyorum kardeşim. Doğum günün kutlu olsun… Allah sağlıkla, huzurla nice hoş yaşlar nasip etsin İnşallah hep birlikte…” cümlelerini belirtmişti. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here