Sosyetede Sedat Peker temizliği

0
35
Sosyetede Sedat Peker temizliği
Sosyetede Sedat Peker temizliği

Yayınladığı 5 videoyla 15 milyondan fazla izlenen kabahat örgütü lideri Sedat Peker magazin dünyasında da sarsıntıya sebep oldu. Peker’le fotoğraflarını sosyal medya hesaplarına koyan ünlüler, paylaşımlarını silmeye başladı.

PEKER’İN YANINDA OLMAKLA ÖVÜNENLER

Peker’in, AKP ve Saray çevresiyle ilgili lekeli ilişkileri açıklaması sonrası Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’dan çekinen meşhur isimler, ne yapacağını şaşırdı. Geçmişte Peker’i öve öve bitiremeyenler YouTube videolarının arkasında sosyal ağ temizliğine başladı.

BÜLENT SERTAÇ İLE TEKNEDE ŞARKI

Artist Demet Akalın, “Reis diye yazılır adamı diye okunur. İyi fakat doğdun can Reis” paylaşımı yapmış. Şarkıcı Gökhan Itina ise “Mangal iyi kalpli adam” şarkısını Peker için yazdığı ortaya çıktı. Bülent Sertaç’ın da Peker ile teknede şarkı söylerken çekilmiş videoları yer alıyor.

İŞTE PEKER SEVER SANATÇILAR

Polis fezlekesinde Peker dostu sanatçılar olarak şu isimler sıralanıyor: Ebru Gündeş, Hande Yener, Emel Müftüoğlu, Elif Karlı, Seda Sayan, Davut Güloğlu, İsmail Türüt, Mehmet Ali Erbil, Stelyo Pipis, Bülent Serttaş, Demir Karahan ve Iftihar Sarıkaya.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here