TCL yeni modelini satışa sundu

0
26
TCL yeni modelini satışa sundu
TCL yeni modelini satışa sundu

Yüksek çözünürlüklü görüntüleme sistemi, 6.67 inç FHD+ ekran ve 64 MP dörtlü arkadaki kamera özeliklerine sahip TCL 20L+ Türkiye’de satışa sunuldu. TCL 20L+, güneş gözlüğü takarken kullanıcının ekranı doğal renklerde çok iyi bir şekilde görmesini sağlayan TÜV Rheinland sertifikalı Dairesel Polarizasyonlu Ekran teknolojisine sahip birincil telefon olarak uyarı çekiyor. Hem, şarja gereksinim duymadan önce iki günlük normal dilekçe için yeterli olan 5000 mAh batarya ile birlikte geliyor.

Yüzde 91 ekran-ceset oranına1 ve 20:9 en yükseklik oranına sahip 6.67 inçlik büyük bir FHD+ Dotch ekrana sahip olan TCL 20L+, NXTVISION teknolojisi sayesinde zengin kontrast, doygun renkler ve reel zamanlı SDR’den HDR’ye yükseltilmiş video görüntüleme gibi manâlı görsel iyileştirmeleri sunuyor. Göz koruması da bu cihazın odaklandığı alanlar arasında yer alıyor. Cihazda birkaç ayrı okuma moduna ilave olarak TÜV Rheinland sertifikalı Dairesel Polarizasyonlu Ekran teknolojisi de bulunuyor. Bu teknoloji, güneş gözlüğü takarken bile ekranın doğal renklerle çok iyi şekilde görülmesini sağlıyor.

TCL 20L+’ın en kayda değer özelliklerinden birisi aralarında medya yer aldığı için, fotoğraflar ve videolar için 6 GB RAM, 256 GB ROM ve 1 TB genişletilebilir depolama (bambaşka satılır) ile koskocoman depolama alanı sunuyor. Dinç Qualcomm Snapdragon 662 sekiz çekirdekli işlemcinin yanı sıra kullanıcılar bütün gün gücünü koruyor ve 5000 mAh pil, 18W seri ve zıt sorumluluk ile bu deneyim uzun sürüyor. Kusursuz temas için Süper Bluetooth işleviyle dört adede dek cihaz bağlanabiliyor.

Samanyolu’ndan ilham alan TCL 20L+, ışığı yakalayan ve yansıtan, neredeyse kendi takımyıldızını oluşturan ışıltılı bir yüzeye sahip. Ergonomik tasarıma sahip bağlı parmak izi sensörü çabuk ve tehlikesiz telefon kilidi açma için , optimize edilmiş bir konfor sağlıyor.

4.199 TL açılış fiyatıyla satışta olan TCL 20L+, Samanyolu Grisi ve Kuzey Yıldızı Mavisi renk seçeneklerine sahip

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here