TEGV ve Hepsiburada iş birliğiyle Eğitime Destek Seferberliği

0
13
TEGV ve Hepsiburada iş birliğiyle Eğitime Destek Seferberliği
TEGV ve Hepsiburada iş birliğiyle Eğitime Destek Seferberliği

Türkiye’nin Hepsiburada’sı, topluma layık katma ve toplumsal sorunların çözümünde öncü olma misyonuyla, kadınlar, çocuklar, dezavantajlı bireyler, sahipsiz hayvanlar, çevre, bilim, kültür, eğitim, Spor ve sanata karşın sosyal mesuliyet projeleriyle toplumsal layık yaratmaya devam ediyor. Bu misyonuyla öncelikli olarak eğitimin öneminin bilinciyle, TEGV ile yeni bir projeyi hayata geçiriyor. Hepsiburada’nın TEGV iş birliğiyle başlattığı eğitime yardım seferberliği dahilinde, Türkiye’nin dört bir yanından 2500 çocuğun 1 yıllık eğitim masraflarını karşılıyor ve tüm paydaşlarını da bu seferberliğe destek olmaya misafir etme ediyor.

Hepsiburada ve TEGV iş birliğiyle çocuklara nitelikli eğitim desteği sağlamak ve eğitimde fırsat eşitliğine katkı sunmak üzere başlatılan bu seferberlik hareketinde, platformda yer alan TEGV mağazasında satılan TEGV ürünlerinin yanı sıra 20, 50, 100 ve 150’şer TL’lik dijital takviye kartları da yer alıyor. Hepsiburada müşterileri bu destek kartlarını satın alarak, ya da hediye ederek bu eğitim seferberliğine katılabiliyor ve bu iyilik hareketine katkıda bulunabiliyor.

Hepsiburada CMO’su Ender Benzersiz “Türkiye’nin Hepsiburada’sı olarak ülkemizin geleceği olan çocuklarımız, eğitimde fırsat eşitliği ile bilim ve teknolojiden sanata birçok alanda hayallerini bir adım daha ileriye taşısın, hedeflerine ulaşabilsin diye TEGV ile birlikte işbirliği yaparak 2500 çocuğun 1 yıllık eğitim masraflarını karşılamaktan mutluluk duyuyoruz. Bu seferberliği daha da büyütmek için tüm müşterilerimiz ve paydaşlarımızı da yardım vermeye eğlence ediyoruz. Sosyal sorumluluk sahibi marka anlayışımız dahilinde, ayda milyonlarca ziyarete konut sahipliği yapan platformumuzda, iş ortaklarımızla birlikte sene içinde yeni inisiyatifleri de hayata geçirerek eğitim için katkımızı sürdürmeye devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

TEGV Genel Müdürü Sait Tosyalı şöyle konuştu: “Pandemi döneminde faaliyet noktalarımızın kapalı olması nedeniyle çocuklarımızdan bedensel olarak bambaşka kaldık oysa programlarımızı dijital platforma taşıyarak uzakta eğitimlerle etkinliklerimize devam ettik. Okullarla birlikte bizim de faaliyet noktalarımızı açmaya hazırlandığımız bu dönemde  Hepsiburada’nın başlatmış olduğu “Hepsi Okula” kampanyası ile daha çok çocuğumuzu nitelikli eğitimle buluşturabilecek olmaktan dolayı çok mutluyuz. bununla beraber Hepsiburada.com platformu bünyesindeki TEGV mağazamızda satışa sunulan ürünlerimiz de çocuklarımızın eğitimlerine katkıda bulunacak. Bu kıymetli meslek birlikleri için Hepsiburada’ya ve kampanyaya takviye verecek müşterileri ile paydaşlarına çocuklarımız namına çok teşekkür ederiz.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here