Telegram, WhatsApp’la dalga geçti: Hangi yıldayız?

0
11
Telegram, WhatsApp'la dalga geçti: Hangi yıldayız?
Telegram, WhatsApp'la dalga geçti: Hangi yıldayız?

WhatsApp, kullanıcıların yıllardır beklediği iOS‘tan Android‘e sohbet taşıma özelliğini geçtiğimiz günlerde kullanıma sundu. Sohbetlerinizi aktarabilmek için aktüel sürümün yüklü olduğunu kontrol edin. Android için 2.21.17.25 sürümü ve üzerine, iOS için ise 2.21.170 sürümü ve üzerine sahip olmanız gerekiyor. WhatsApp’ta sohbet taşıma özelliğini kullanabilmek için bir diğer ihtiyaç ise Samsung marka telefona sahip elde etmek.

WhatsApp'tan sohbet baloncukları güncellemesiWhatsApp’tan sohbet baloncukları güncellemesi

Telegram indirme sayısıyla WhatsApp'a meydan okuyorTelegram indirme sayısıyla WhatsApp’a meydan okuyor

Platformun en dişli rakiplerinden Telegram, yeni özelliğe atıfta bulunarak dalga geçti. Aracısız WhatsApp’ın resmi Twitter hesabını etiketleyerek, sosyal medya kullanıcılarını güldüren o soruyu sordu.

pic.twitter.com/JVbAhfP133

— Telegram Messenger (@telegram) September 3, 2021

TELEGRAM’DAN WHATSAPP’A MÜKEMMEL SORU

Popüler mesajlaşma uygulaması, WhatsApp’ın tweetine cevap olarak gönderdiği paylaşıma “Hangi yıldayız?” repliğini taşıyan bir film sahnesi ekledi. Hatırlatmak gerekirse, Telegram’da sohbet aktarma özelliği senelerdir bulunuyor. Örneğin Android telefonunuzdan iPhone’a geçiş yaptığınızda mesajlarınız kaybolmuyor. Telegram’ın buna emrindeki olarak yaptığı paylaşım, bir çeşitlilik WhatsApp’a gönderme niteliği taşıyor.

 

KAYNAK: HABER7
Abone Ol

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here