TikTok, Spotify ile iş birliğine girdi

0
6
TikTok, Spotify ile iş birliğine girdi
TikTok, Spotify ile iş birliğine girdi

İngiltere, Fransa, Almanya, İtalya, İspanya, Polonya ve Türkiye’deki 18 yaş üstü TikTok kullanıcılarını kapsayan teklif; daha önce Spotify Premium aboneliği olmayan kişiler için geçerli olacak. Bu şartlara yerinde TikTok kullanıcıları Premium üyeliği kullanabilmek için bir kod alacak. Dün başlayan iş birliğiyle birlikte TikTok kullanıcıları; uygulamadaki “Sizin İçin” ve “Keşfet” bölümünden, profil sayfasının sol üst köşesinde bulunan TikTok Ödüller seçeneğinden veya Spotify sayfasını aratarak teklife ulaşabilirler.

TikTok Avrupa Artış Başkanı David Nunez yapılan işbirliği hakkında şunları söyledi: “TikTok; insanların müzikle birlikte içerik oluşturma ve etkileşim kurma biçiminin merkezinde yer alan, sürükleyici bir deneyim. Spotify Premium, topluluğumuza tanıdıkları sanatçılardan ve parçalardan daha fazla keyif almalarına muavin oluyor.”

Spotify Başkan Yardımcısı ve Premium İş Geliştirme Birimi Küresel Başkanı Marc Hazan ise şunları söyledi: “Spotify, sanatçıları ve dinleyicileri daha önce mümkün olmayan bir şekilde birbirine bağlayarak keşif ve ilhamla hareket eden değişik müzik hayranları topluluğudur. Ayrı ülkelerdeki yerinde TikTok kullanıcılarına, sevdikleri bütün müzik ve podcast’lere daima, baştan erişim sunmaktan dolayı çok mutluyuz. TikTok’un hevesli ve artan kullanıcı tabanını Spotify Premium’un reklamsız ve çevrimdışı dinleme gibi çoğu avantajıyla tanıştırmaktan da kibir duyuyoruz.”

Kullanıcılar, daha pozitif detaylar için TikTok içindeki promosyonlarını inceleyebilir ve TikTok’un Spotify’daki çalma listelerine göz atabilirler.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here