Tinder söylev özelliğini deniyor

0
29
Tinder söylev özelliğini deniyor
Tinder söylev özelliğini deniyor

Dünya’da birçok farklı başvuru formu çeşidi var. Her alan için öbür bir dilekçe kullanıcılara hizmet sunuyor. Mesela fotoğraf ve video alanında Instagram ile birlikte Facebook ön planda. Video izleme ve etkileşim alma konusunda YouTube birincil sırada. Fakat flört olunca Tinder en fazla tercih edilen uygulamalar listesinde yer alıyor.

Tinder, kullanıcı sayısının pozitif olmasına karşın çok artı yenilik yapmıyordu. Yaptığı tek değişim arayüz’de olmuştu. Ortaya meydana çıkan yeni bir detaya tarafından bu uygulama az daha TikTok ve Snapchat karışımı gibi olacak.
Yeni geliştirilen arayüze bakıldığında fazla daha sade ve Snapchat tarzı bir sisteme geçildi. Keza Hot Takes ismi verilen yeni bir özellik kullanıcıların eşleşmeden konuşmasını sağlıyor. Ortaya çıkaran bu nitelik ile birlikte kullanıcıların daha pozitif sosyalleşebilecek.

Gelen yeni özelliklerden bir diğeri, kendinizi tanıtabileceğiniz videolar. Başvuru Formu içerisinde isteyenler kendisini tanıtabilecek kısa videolar çekebilecek. Böylece karşısında tarafı tanımak çok daha kolaylaşacak. Keşfet sayfası ise kendi profiliniz ile benzer hesapları sizlere gösterecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here