Twitch yayıncısı Ahmet Netice (Jahrein) ifadeye çağrıldığını duyurdu

0
38
Twitch yayıncısı Ahmet Netice (Jahrein) ifadeye çağrıldığını duyurdu
Twitch yayıncısı Ahmet Netice (Jahrein) ifadeye çağrıldığını duyurdu

 “Jahrein” ismiyle belli Twitch yayıncısı Ahmet Netice ifadeye çağrıldı. Twitter hesabından izah etme yayınlayan Netice, “Beni katiyen korkutamazsınız. Siz de asla konuşmaktan korkmayın” dedi.

İfadeye çağrılma nedenini hemen şimdi bilmediğini söyleyen Netice, pazar günü CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile Twitch üzerinden yayınlama yapmıştı.

Sonuç, paylaşımlarında şu ifadeleri kullandı:

“Eveeeeet. Karakoldan aradılar. Tekrar ifadeye çağırıldım. Bu sefer hangi şube acaba. Bende tüm şubedeki memur abilerimin numarası kayıtlıydı. Bu yeni bi numara. Hadi bakalım öğreniriz gidince. ‘Senle kim uğraşır dombik’ diyen bi tayfa vardı. Arkadaşlar böylece dillendirmiyorum fakat benim Meydan Larousse gibi dosyam var. İçinde bu olaylarla alakası olmayan eşimin tweet’lerini bile dosyalamışlar. Kendinizi fazla da şey zannetmeyin yani. Sizi okudukça gülüyorum mikropsuz kankalarım.

Üzerine şunu da ekleyeyim. Sosyal medyada şeref, onur, şeref, aile, inanç dahil her şeyime küfür eden 16 kişiden davacı oldum. Gidip her birine bir bir ifade verdim hala bekliyorum. Bunların üzerine 200 şikâyet daha eklenecek. Beni hemencecik arıyorlar lakin. Fazla ilginç yahu. Beni katiyen korkutamazsınız. Burada yazılı anekdot olsun diye atıyorum bu tweet’i. Siz de asla konuşmaktan korkmayın. Ben bu hayatı yeterince yaşadım. Elinizden geleni ardınıza koymayın. Mentalim hiç bu dek sağlam olmamıştı. Yine anekdot kalsın: asla kendime hasar vermem, asla intihar etmem.” 
 

Eveeeeet. Karakoldan aradılar. Yine ifadeye çağırıldım. Bu sefer hangi şube acaba. Bende tüm şubedeki memur abilerimin numarası kayıtlıydı. Bu yeni bi numara.
Hadi bakalım öğreniriz gidince.

— Jahrein (@jahreindota) May 25, 2021  

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here