Twitter, hizmete giriş yolunu arttırıyor

0
8
Twitter, hizmete giriş yolunu arttırıyor
Twitter, hizmete giriş yolunu arttırıyor

Şirket web oturum açma hizmetini “yakında” desteklemeyi planlıyor. Yeni bir Twitter hesabı oluştururken de keza Google ayrıca de Apple Kimliğinizi kullanmanız olası olacak. İki seçenek arasında Apple ile Antre Yap, daha çekici görünüyor. Apple, WWDC 2019‘da Facebookve Google’dan girişi hizmetlerine alternatif olarak tanıtmıştı.

Şirket, Apple ile Giriş Yap özelliğinin başvuru tarafından izlenmenizi engellediğini bahis ediyor. İnternette izlenmemek bundan böyle kullanıcıların en ağırlık verdikleri konulardan biri oldu. Whatsapp’ın gizlilik sözleşmesi yenilemesi sebebiyle millet bu konuda daha bilinçli ışık halkası geldiler.

Apple Kimliği ile antre yapıldığında ikincil adresler oluşturarak e-postalarınızı gizlemenize olanak tanıyor. Peşinde uygulamalardan ve hizmetlerden gelen mesajları bayağı gelen kutunuza iletiyor.

Her iki durumda da Twitter, hem Google keza de Apple kimlikleri için takviye ekleyerek yeni kullanıcılar için hayatı biraz daha kolaylaştırıyor. Bu iki seçeneğin gelmesine karşın sosyal ağ devi bir takım web sitelerine erişmek için oysa kendi antre sistemiyle antre yapmanızı koşul koşabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here