Ukraynalı model Anzelika’nın son sözü “Please” olmuş

0
31
Ukraynalı model Anzelika'nın son sözü “Please
Ukraynalı model Anzelika'nın son sözü “Please" olmuş

Sancaktepe Abdurrahmangazi Mahallesi’ndeki lüks bir sitede Ukraynalı fotomodel Anzelika Srabiants’ın ünlülerin köpek eğitmeni sevgilisi Burak Ercan ile yaşadığı evin balkonundan düşüp, ölmesiyle ilgili detaylara DHA ulaştı. Edinilen bilgiye göre; Anzelika Srabiants ve sevgilisi, eğlenmek için Ataşehir’de bulunan bir restorana gidip, yemek yedi. Içki alan çift, Ercan’ın iddialarına tarafından kıskançlık krizine girdi. Eve dönmek için taksiye binen çift tartışmaya başladı. Ukraynalı model, Ercan’a yumruk atarak, kaşını yardı. Çift eve vardıktan sonradan da durum gerçekleşti.

“TAKSİDE BANA YUMRUK ATTI KAŞIMI YARDI “

Genç kadının ölümünün peşinde ‘Sancaktepe İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri göre gözaltına alınan ve sevk edildiği adliyede, ‘kasten öldürme’ suçundan tutuklanan Burak Ercan ifadesine, “Anzelika Srabiants kız arkadaşım olur. Akşam Ataşehir’de yer alan bir restorana gitgide artarak, yemek yedik. sonradan da içki aldık. Bu sırada kıskançlık sebebiyle tartışmaya başladık. Restorandan çıktıktan sonradan taksiye bindik. Bu sırada da tartışma devam etti. Anzelika bana yumruk attı. Kaşımı yardı. Kendi evime gitmek istiyorum dediğinde de taksiden indik. Anzelika ayakkabısını çıkararak, koşmaya başladı. Ben de peşinden gittim. İkna ederek benim evime gitmek için taksiye bindik. Eve geldiğimizde de tartışma devam etti. Ben de lavaboya girdim. Çıktığımda balkondan kendini sarkıttığını gördüm. Anında cep telefonu videosunu açarak, tescil yapmaya başladım. Daha Sonra ben de balkona artan bir şekilde yukarıya çekmek istedim ama başaramadım. Beşinci kat balkondan aşağıda düştü” dedi.

60c4afd3bf21441218cb42d3

2 DAKİKA VİDEO ÇEKMİŞ

Burak Ercan’ın,  Anzelika Srabiants’ı cep telefonuyla çektiği videoya incelenmek üzere el konuldu. Ukraynalı modelin korkuluklardan tutunurken yalnızca ellerinin görüldüğü 2 dakikalık videodan genç kadının, ‘Burak Burak’ diye seslendiği,  Burak Ercan’ın da İngilizce olarak “Come come” (gel gel) yanıtı verdiği, son olarak da Anzelika Srabiants’ın ‘Please, please’ (Lütfen lütfen) diye bağırdığının tespit edildiği öğrenildi. Videoda kadının aşağıda düşmesinin de görüldüğü öğrenildi.

Videonun yanı sıra site güvenlik kamera kayıtlarına da savcılık tarafından el konuldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here