Ünlü trader James Putra bu 4 kripto para için uyarıda bulundu

0
2
Ünlü trader James Putra bu 4 kripto para için uyarıda bulundu
Ünlü trader James Putra bu 4 kripto para için uyarıda bulundu

Yaptığı açıklamalara bakılırsa kendisinin şu lahza için tuttuğu birincil kripto para Bitcoin. Içten zamanda içten yerde olduğunu söyleyen ünlü trader ve tahlilci pozisyonundan hoşnut olduğunu açıklama etti. Kendisi bir zaman daha Bitcoin varlıklarını elinde tutacak.

Yaptığı açıklamalara bakılırsa bir takım kripto para birimleri tahmin edilenden çok daha hızlı bir şekilde büyüyebilir. Bunlardan ilki olur ya de Ethereum olacak. Olağan şartlarda bu kripto para birimi daha çok alım ve satım için uygundu. Fakat Ethereum 2.0 stake etme yeteneklerini artırdı.

Birçok analist ve kripto para uzmanı Ethereum gibi dijital varlıkları elinde uzun vadeli olarak tutmaya çalışıyor. Ünlü analistin üzerinden çok durduğu kripto paralardan birisi de Dogecoin oldu. Kendisi takriben 40 bin Dogecoin elde etti ve bunun yanlışlıkla olduğunu söyledi. Litecoin kazımaya çalışırken Dogecoin sahibi oldu. Bu 4 kripto para içerisinden sonuncusuna bakalım.

Kripto para analistinin azami değer verdiği kripto paralardan bir diğeri ise Helium oldu. HNT olarak geçen bu kripto para birimi kısa bir zaman içerisinde 7 bin dolar para kazandırdı. Bunun nedeni ise sistemin sahip olduğu nitelik. Kısa bir süre içerisinde iyi miktarlarda gelir elde edilebiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here