Vatandaş prim yaptırmadı, Kılıçdaroğlu’na FOX TV sahip çıktı

0
9
Vatandaş prim yaptırmadı, Kılıçdaroğlu'na FOX TV sahip çıktı
Vatandaş prim yaptırmadı, Kılıçdaroğlu'na FOX TV sahip çıktı

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu,  Çorum’da STK’lar ve esnaf ziyareti sırasınnda  korumalarının “Orada bir aile var” uyarısı ile yönünü çevirip yanlarına gittiği ve “Nasılsınız iyi misiniz” diye sorduğu kadının “iyiyiz” dedikten daha sonra Kılıçdaroğlu’nun çocuk arabasındaki çocuğa yönelmesi üzerine “ “Hayır hayır, sakın çocuğuma dokunma. Hadi yürü, yürü” şeklindeki sözleri ile karşılaştı. Kılıçdaroğlu bu tepkinin peşinde arkasını dönüp oradan uzaklaştı.

FOX tv ise olayla ilgili yaptığı haberi “CHP lideri bütün samimiyeti ile hal hatır sormak için çocuklu bir ailenin yanında içten gitti. Ama hiç beklemediği, terbiye hürmet sınırlarını aşan, kasıt verilemeyen alışılmadık bir tepki ile karşılaştı. Yüzünde gülümsemesi ve gösterdiği olgunlukla yoluna devam etti”  anonsu ile duyurdu. 

FOX tv haberinde “Çorum’da esnaf ziyaretindeydi Kılıçdaroğlu, çarşıda bir dükkandan girip diğerinden çıkarken, vatandaşla konuşarak yol alırken bir dikkat sesi ile yönünü değiştirdi. “Sağ tarafta bir aile var efendim” Bu dikkat ile CHP lideri iki bayan ve çocukların olduğu yöne doğru gitti. Bunlardan biri Kılıçdaroğlu ile selamlaştı, “Nasılsınız” sorusuna gülümseyerek yanıt verdi. Oysa diğer kadından o kafa karıştırıcı umulmadık tepki geldi.” ifadeleri ile birlikte olayın görüntülerini yayımladı.  

FOX TV haberinde Kılıçdaroğlu’nun tepkiye karşın saygılı ve ağırbaşlı tavrını koruduğunu “sadece o da yok korumaları da öyleydi, hiçbir aleyhinde tepki verilmedi.” şeklinde haberi sürdürdü.

  FOX tv, olayla ilgili sosyal medyada Kılıçdaroğlu lehine yorumlara itina gösterirken bilhassa AK Parti seçmeni olduğunu iddia ettiği kişilerin sözlerine yer vermesi uyarı çekti.

Fox Tv’nın haberi bu şekilde sunması, sosyal medya kullanıcılarına “CHP hazırlasa bu değin hazırlardı” dedirtti

KAYNAK: HABER7

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here