Xiaomi HyperCharge 200W teknolojisi kafa karıştırdı

0
7
Xiaomi HyperCharge 200W teknolojisi kafa karıştırdı
Xiaomi HyperCharge 200W teknolojisi kafa karıştırdı

NuVolta NU2205, Xiaomi’nin öngördüğü, bölünmüş piller için çift hücre 4:2 pompa seri şarjı destekliyor. bu nedenle, Xiaomi’nin Mi 11 Pro için HyperCharge teknolojisinin 200W’lık bir kompozit çok miktar kapasitesine sahip olması muhtemel.

görünüşe göre Xiaomi’nin HyperCharge 200W şarj cihazı, girişimin iki taraf arasındaki işbirliği ilişkisini kanıtlıyor. Xiaomi’nin NuVolta güdümlü hızlı sorumluluk çift hücresel teknolojisini ifade eden ilk Çinli şirket olması muhtemel.

Xiaomi, HyperCharge’ın bir pili yaklaşık 15 dakikada %0’dan %100’e şarj edebileceğini bahis etmişti. Bu güzel bir performans, ancak etrafta dolanan sayıların aldatıcı olabileceğine inanılıyor.

Daha sonraki raporlar, misafir etme için kullanılan Mi 11 Pro‘nun hakiki batarya kapasitesinin 4.000 mAh olduğunu ve piyasaya sürülenden ayrı olduğunu ortaya koydu. Cambridge Üniversitesi’ndeki bazı araştırmacılar tarafından ses enerjisinin kullanılmasından laboratuvar tabanlı çabalara kadar, cihazların süper süratli sıkıntı edilmesi için akademi içinde bile diğer çalışmalar da yapıldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here