Xiaomi, kullanıcılarına ücretleri iade edilecek

0
13
Xiaomi, kullanıcılarına ücretleri iade edilecek
Xiaomi, kullanıcılarına ücretleri iade edilecek

Bilindiği üzere işyeri geçtiğimiz günlerde yayınlanan raporlara tarafından ilk kez başta en fazla zeki telefon satan işyeri ünvanını almıştı. 2021 yılının ikinci çeyreğinden itibarenki çıkışı ve satış başarısı ona bu unvanı kazandırdı. Şirket acilen de eski kullanıcılarını yani birincil telefonlarını satın alanlara bir jest yapacak.

Firmanın birincil zeki telefonu 2011 yılında- 10 sene önce piyasaya sürdüğü Mi 1 zeki telefonuydu. 2011 yılında Mi 1’i ön sipariş ile satın bölge bütün kullanıcılara, para iadesi yapılacağını açıkladı. Ürünün piyasaya sürüldüğü bütün bölgelerdeki tüketiciler, Xiaomi’nin geri ödeme kampanyasından faydalanabilecekler.

Xiaomi ‘nin bu tarafından yapılan açıklamalarda, bu kampanyanın herhangi bir sorun nedeniyle yapılmadığını söyledi. Bir nevi jest yapıldığını açıkladı.

Xiaomi Mi 1 için yapılan ödemenin geri alınabilmesi için, Mi ID adresinin belirtilen olarak bulunması gerekecek. Alıcı, iade edinmek için sadece ID’ye gereklilik duyacak. Analistler, telefonun toplamda kaç adet ön sipariş aldığını net olarak bilemiyorlar. Ancak kabaca yapılan hesaplara göre bu geri ödeme programı, Xiaomi ‘ye 57 milyon dolara mal olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here