Xiaomi Redmi Note 10 serisine zam yaptı

0
39
Xiaomi Redmi Note 10 serisine zam yaptı
Xiaomi Redmi Note 10 serisine zam yaptı

Xiaomi denildiğinde insanların aklına başlangıçta fiyat / performans bazında ürünler geliyor. Nitekim bu kategoride isminden en çok söz ettiren isim de Redmi diyebiliriz. Bilindiği üzere Redmi, Xiaomi’nin bağlı markalarından biri. Benzer Poco gibi. Lakin koskocoman bir kitle Redmi’yi Xiaomi’nin kolay bir modeli olarak görüyor.

Türkiye de dahil pek fazla ülkede Redmi modellerinin satışları, Xiaomi modellerini geçmiş durumda. Bilhassa Hindistan’da Redmi modellerinin peynir ekmek gibi sattığını söyleyebiliriz.

Bizleri esas şaşırtan şey ise Redmi Note 10 modellerine yapılan zam oldu. Çinli üretici Hindistan’da satışta olan Redmi Note 10 modellerine zam yaptı. Peki bunun bizle alakası ne? Anında belirtelim. Zamlar baz fiyatlar üzerinden belirlendiği için diğer ülkelere de yansıması söz konusu.

Yani bugün Hindistan’da yapılan zamlar yarın birgün Türkiye’de de geçerli olabilir. Hali hazırda Redmi Note 10 serisi fiyat performans açısından ülkemizde en fazla tercih edilen modeller arasında yer alıyor.

Muhtemel bir zam ardından şart ne olur agnostik. Malum Redmi Note 10 fiyatının bir tık üstüne bu model ile rekabet edebilecek öyle çok cihaz bulunuyor.

Ast ancak acilen kesinleşen birşey yok. yine de bekleyip göreceğiz. Dileriz zam gelmez.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here