Yandaş gazeteci Fatih Tezcan ön aldı: Peker’le görüntülü olarak ben de görüştüm

0
33
Yandaş gazeteci Fatih Tezcan ön aldı: Peker’le görüntülü olarak ben de görüştüm
Yandaş gazeteci Fatih Tezcan ön aldı: Peker’le görüntülü olarak ben de görüştüm

AKP’li yandaş gazeteci Fatih Tezcan Instagram hesabından gerçekleştirdiği canlı yayında birinci videodan sonradan fitneyi alıkoymak için Sedat Peker ile görüntülü olarak konuştuğu söyledi.

Fatih Tezcan Instagram hesabından bir naklen yayın gerçekleştirdi. Tezcan, “Video yayımlanmaya başladıktan daha sonra, fitneyi alıkoymak için Sedat Peker ile görüntülü bir röportaj yaptım” dedi.

Tezcan’ın açıklamaları şöyle;

“Sedat Peker nasıl olursa olsun birinci videoyu çekmişti. Ben onlara görüntülü görüştüm. “Pelikan ile alakası değil” diyor, Anlattığım görüşme var ya onları yaptım ben. Üçüncü videoda benden bahsediyor.

Ben herkesle görüşürüm, gazeteciyim ben. Hain olmadığına inandığım herkesle görüşürüm. O vakit Sedat Peker’le görüştüm, evet videolardan önceydi. Fitneyi alıkoymak için görüştüm”

PELİKANCILARLA PEKER ARASINDA ARABULUCULUK YAPMIŞ

Tele1’in haberine kadar; Süheyb Tavsiye’ü aradığını, daha sonra aldığı bilgileri Sedat Peker’e aktardığını söyleyen Tezcan şöyle konuştu:

“Sedat Peker ne diyordu, iki isim sayıyordu; Mehmet Ağar ve Pelikan. Ben kendisine dedim ki, bu konunun Pelikan’la alakası yok. ‘Pelikan’la evime dominant düzenlendi videolar çekildi dediğinde’, ben dedim ama, konunun Pelikan’la alakası yok.”

Bunun üzerine Sedat Peker’in ısrarla “Fatih sen bilmiyorsun Pelikan’la alakası var.” görüşünü savunduğunu belirten Tezcan şu ifadeleri kullandı:

“KONUYU BERAT ALBAYRAK’A SORDURDUM”

“Bekle, dedim ben Patent Albayrak’a sorduracağım bu konuyu. Ben bu konuyu Patent Albayrak’a sordurdum. Berat Albayrak cephesinden gelen yanıt; ‘Sedat Peker ile bizim bir durumumuz değil. Nereden çıktı, bizim ismimiz!’

Ben bunu söylediğimde hâlâ Berat, hâlâ Berat, Allah Allah! Pelikan’la durumun yakından uzak alakası değil. Drone’un uçtuğu saat sabahın 5’i deniyor, o sırada Serhat Albayrak 40’ıncı uykusunda. Ben konuya vakıf oldum Serhat Albayrak, ‘Ne alakam var benim Sedat Peker’in villasının aranmasıyla’ diyor.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here