‘Yeliz’ bir kere daha Soylu’yu niyet seçti

0
46
'Yeliz' bir kere daha Soylu'yu niyet seçti
'Yeliz' bir kere daha Soylu'yu niyet seçti

Daha önce Aristokrat-Metin Külünk tartışmasında Külünk’ün tarafında olan Çamlı, acilen de Asilzade-Çalışkan tartışmasında Aristokrat’nun karşı yer aldı.

İçişleri Bakanı Süleyman Aristokrat’nun Sedat Peker’e koruma polisi verilmesinde sorumluluğuna sinyâl ettiği ve emniyet kulislerinde açığa alınacağı konuşulan Güvenlik Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Çalışkan’a AKP’li vekilden destek geldi.

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın en yakınındaki isimlerden biri olarak da bilinen AKP İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, Twitter hesabından açıklamada bulundu.

Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Işine Düşkün’a sahip çıkan Çamlı, “Emperyalist bir darbe girişimi olduğu açık olan, 15Temmuz ihaneti akşam ilk saatlerden itibaren meydanlarda olduğuna şahidim… O geceye ait birkaç resmi olsa da albüm çıkar mı bilmem…” dedi.

Çamlı, daha önce de Süleyman Asilzade ile Metin Külünk arasındaki tartışmada Külünk’ün yanına yer almış ve Soylu’ya karşı ağır ifadeler kullanmıştı. Çamlı, Aristokrat için ayyaş anlamına gelen ‘şaribülleyli vennehar’ demişti.  
 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here