Yeni iPhone’un Apple Watch’a benzer bir özelliği olacak

0
4
Yeni iPhone’un Apple Watch’a benzer bir özelliği olacak
Yeni iPhone’un Apple Watch’a benzer bir özelliği olacak

Bu, Apple’ın yakında olacak olan iPhone modelleri için daima açık ekranlar üstünde çalıştığını öne süren birincil akış haber değil. Bir diğer kaynak Max Weinbach, bu yılın başlarında Apple’ın akıllı saatlerinin gelecekteki iPhone cihazlarının da sahip olduğu aynı düşük sıcaklıklı polikristal oksit (LTPO) panelleri kullanabileceğini ima etmişti.

Sızan yeni raporlar, Bloomberg’in dört yeni iPhone’dan “en düşük birinin” bir LTPO ekranı içereceğine dair önceki raporuna uygun. Teknoloji, batarya ömrünü gözetmek için zeki saatlerin ekran yenileme hızlarını devingen olarak ayarlıyor.

Araştırmacı Ming-Chi Kuo ayrıca bu yılın başlarında, bu yıl gelen Pro iPhone’ların LTPO ekranlara ve 120Hz onarım hızlarına sahip olacağını söyledi. Gurman, iPhone ekranlarının defalarca açık olma olasılığına ilave olarak, Apple’ın büyük olasılıkla bu sonbaharda, “en geç Eylül ve Kasım ayları aralarında” yeni MacBook Pro’ları duyuracağını bildirdi. Raporlardan gelen bir diğer bilgiye takriben bilgisayarlar üçüncü çeyrekte üretime başlayacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here