Zoom’a otomatik altyazı sistemi geliyor

0
4
Zoom’a otomatik altyazı sistemi geliyor
Zoom’a otomatik altyazı sistemi geliyor

Özelliklerden ilki, Zoom’un otomatik altyazı sisteminin genişletilmesi olacak. Zoom, bu yılın başında, özelliği 2021 sonbaharına dek tüm kullanıcılarının kullanımına sunacağını duyurdu. Acilen ise şirket, özelliği toplam 30 dilde çalıştırmayı planlıyor. Ayrıca 12 dil için canlı çeviri desteği de ekliyor. Her iki genişleme de önümüzdeki sene içinde gerçekleşecek. Özellikler şirketin reel zamanlı çeviri konusunda uzmanlaşmış bir startup satın almasından daha sonra geliyor.

Zoom ayrıca, özelliği web’de ve buluşma ve çağrıların haricen kullanılabilir ayla getirecek genişletilmiş bir Beyaz Tahta deneyimi üzerinde çalışıyor. Bu sene beta sürümünde kullanıma sunulduğunda bir Beyaz Tahta sekmesi bulacaksınız. Ardından, şirket gelecek sene, video konferans yazılımını ve Beyaz Tahta özelliğini şirketin Horizon Workrooms’una getirmek ve her iki özelliğe de sanal gerçeklikte erişmenizi karşılamak için FAcebook ile çalışmayı planlıyor.

Şirket hem birkaç minik lakin yine de dikkate bedel özellikler üstünde çalışıyor. Örneğin Zoom Phone’a uçtan uca şifreleme desteği geliyor, bu da Zoom üzerinden yaptığınız telefon görüşmelerini güvenli tutmanızı sağlayacak. görünürde Zoom da platformuna bir fazla özellik katarak en fazla seçim edilen video konferans uygulaması olmaya devam etmek istiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here